premiumal
Yaklaşık 6 ay önce Film46 tarafından yazıldı hiç yorum yok.

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk & The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) 3D Bluray 1080p DUAL (Türkçe-EN) x264 Tek Link indir (IMDB: -.-)
Hobbit: Beklenmedik Yolculuk afis

http://www.imdb.com/title/tt0903624/

“The Hobbit”te Bilbo Baggins’in uzun zaman önce ejderha Smaug tarafından ele geçirilen kayıp Cüce Erebor Krallığı’nı geri alabilmek için çıktığı epik yolculuğu izleyeceğiz. Büyücü Gri Gandalf tarafından aniden kapısı çalınan Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin Oakensheild’in liderliğindeki on üç cücenin arasında bulur. Yolculukları onları Yaban yerlere sürükler, Goblin ve Orklarla, Dev Örümceklerle, Kurtlarla, Şekil Değiştirenlerle ve Büyücülerle dolu tehlikeli topraklardan geçmek zorundadırlar.

Hedefleri Doğuda ve Yalnız Dağ’ın çorak topraklarında bulunduğu için, önce goblin tünellerinden geçmek zorundadırlar. Bilbo bu tünellerde hayatını sonsuza dek değiştiren bir yaratıkla, Gollum’la tanışır.

Alçakgönüllü Bilbo Baggins bir yeraltı gölünün kıyılarında Gollum’la birlikte sadece kendisini bile şaşırtan cesaretini ve kurnazlığını keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda Gollum’un beklenmedik ve faydalı güçlere sahip “değerlisi” yüzüğü de ele geçirir… Bilbo’nun henüz bilmediği şekillerde Orta Dünyanın kaderini değiştirecek basit altın bir yüzüktür bu… film46.net iyi seyirler diler…

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk & The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) indir

Tek Link indir
http://www.letitbit.film46.net/link/hid

Tek Link indir
http://www.turbobit.film46.net/link/wZb

Tek Link indir

http://www.redbunker.net/25ubbc1dm6pb/The.H.An.U.J.3D.2012.E.E.1080p.BluRay.H-S.DTS.x264.DUAL.CHD.www.film46.net.mkv.html

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

premium satın al